HAKKIMIZDA

KARLASPA


Bisiklet ve Motosiklet sektörünü şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan KARLASPA, 2002 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi bisiklet ve motosiklet iç lastiklerini bünyesinde barındıran Karlaspa, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesin'de devam etmektedir.

Patlamayan Lastik (Self Sealing) üretiminde Konya ve Türkiye'de en başarılı kuruluşlardan biri olabilmek için;

  • Müşterilerimizin ve pazar taleplerini yakından araştırarak ihtiyaç ve beklentileri en üst seviyede karşılıyacak ürünleri tasarlamak ve üretebilmek.
  • Karlaspa altyapı, iş gücü ve de bilgi birikimine sahip olmanın verdiği güvenle; bu hedefe birlikte yürüyebileceği iş birliklerine girmek üzere hareket etmeye hazırdır.
  • Müşterilerimizin sahip olduğumuz en önemli değer, onların beklentilerini üstün ürün kalitesi, çeşitlilik, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarla müşterimizin memnuniyetini sürekli ölçerek hizmet sunmayı görev kabul eder ve daima en iyi olmayı hedef alırız.

Türkiye'nin bir numaralı Self Sealing İç lastik ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Sizin için sınırsız ürün çeşitlerini bir araya getirerek zamanında teslimat garantisiyle hizmetinize sunuyoruz.

Bize Ulaşın

“Müşteriden Dostluğa Giden Yol” prensibiyle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. En uygun patlamayan self sealing iç lastik ürünlerini KARLASPA farkı ile sizlere sunuyoruz.

Bize Ulaşın

"Doğruluk ve Dürüstlük" anlayışı ile ürün seçiminde sizlere yardımcı oluyoruz. Hızlı teslimat ve danışmanlık ile satış sonrası ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Bize Ulaşın

"Patlamaya İç Lastik" prensibiyle iş ve çözüm üreten KARLASPA gelecek 10 yıl içinde Türkiye'nin değil dünyanın sayılı şirketlerinden biri olmak üzerine kuruldu.

Bize Ulaşın
KARLASPA , Patlamayan İç Lastik Ürünleri, Self Sealing Lastik, Patlamayan Self Sealing İç Lastik,  Patlamayan İç Lastik Tedarikçisi, Self Sealing Patlamayan İç Lastik Modelleri, İç Lastik, Bisiklet Self Sealing Lastik,  Zırhlı Lastik, Zırhlı Bisiklet İç Lastikleri, Patlamayan Bisiklet İç Lastikleri, Dikene Dayanıklı Bisiklet İç Lastik Ürünleri, Motosiklet Self Sealing İç Lastikleri, Patlamayan Motosiklet Lastiği, Patlamayan Motosiklet Selfsealing İç Lastikler,  Zırhlı Motosiklet Lastikleri, Zırhlı Motosiklet İç Lastikleri, Patlamayan Motosiklet Dış Lastikleri Self Sealing,  Patlamayan ATV Lastikleri, Self Sealing ATV İç Lastikleri, Patlamayan ATV Self Sealing Lastik Ürünleri, Zırhlı ATV Lastikleri, Patlamayan İç Lastik Üreticileri, Patlamayan Lastik Fiyat ve Modelleri, Patlamayan Lastik Üreticileri,  İmalatı, Fiyatı, Fiyatları, Fiyat Listesi, Satış